Biela kabelka

Biela farba má vo všeobecnosti svoje zaujímavosti a nesporné špecifiká. V prvom rade je pre väčšinu z nás symbolom nevinnosti, nepoškvrnenosti a istej čistoty. Možno aj preto sú svadobné šaty neviest biele a preto je aj mnoho cirkevných či svätých predmetov vyvedených práve v tejto zaujímavej farbe. Okrem toho biela výborne ladí s inými farbami, vôbec ju nie je problém skombinovať s pestrými, krikľavými i akýmikoľvek inými farbami. Zároveň sa však rýchlo zašpiní, čo ju môže istým spôsobom oproti inými farbám diskvalifikovať. Kde je teda ten zlatý stred? To sa snáď dozvieme v najbližších riadkoch.

Aby sme nezabudli, tak podobne ako väčšinu iných aspektov si bielu farbu adaptujeme na kabelky. Predsa len, kabelky sú skutočne populárne, rozšírené a tak sa oplatí na ne pozrieť aj z hľadiska farebnosti. Ako sme už spomínali, tak biela farba je nenásilná a príjemným spôsobom výrazná. V prípade kabeliek je výhodou ich jemné prevedenie a príjemné doplňovanie vzhľadu ženy. Zároveň môžete bielu kabelku skombinovať s nohavicami, tričkom či bundou prakticky akejkoľvek farby, všetko je len na vašom vkuse a preferenciách. Dá sa povedať, že svetlé farby v súčasnosti zažívajú svoju renesanciu a oživenie dopytu po nich.

Druhá strana veci však už taká veselá či pozitívna nie je. Problémom je jednoducho to, že na bielej kabelke vidno akúkoľvek špinu či znečistenie. Ak teda napríklad idete v zime či na jeseň na autobus a ošpliecha vás prechádzajúce auto, tak bielu kabelku už len ťažko vyčistíte. Biela kabelka skrátka dokáže byť tak vrtkavá, ako život sám. Pri kúpe či bezpečnom nosení je krásna a čistá, po zašpinení prakticky nepoužiteľná. Práve preto by ste si pri bielych kabelkách mali dať pozor na ich čistotu a na to, kam ich so sebou nosíte. Potom budete môcť povedať, že sa k vám biela kabelka naozaj hodí!