Carpisa kabelky

S Talianmi sa vo všeobecnosti spája mnoho prívlastkov, akosi typicky charakterizujúc tento južanský národ s výrazným temperamentom a niektorými vskutku charakteristickými a špecifickými vlastnosťami. Medzi jedny z týchto vlastností  a znakov patrí aj vysoká kvalita oblečenia či doplnkov oblečenia, vyrábaných práve v krajine Apeninského polostrova. Taliani to s tou honosnosťou skrátka akosi vedia a dávajú to aj patrične najavo v podobe naozaj kvalitného tovaru, ktorý sa z tejto krajiny dováža a dá sa zakúpiť aj u nás. My sa samozrejme znovu trochu bližšie pozrieme a zameriame na kabelky.

Môžeme vyjadriť naše nadšenie nad tým, že aj slovenskí zákazníci už majú možnosť zakupovať si kvalitné kabelky z pravej talianskej kože a zo špičkových materiálov. Máme na mysli Carpisa kabelky, produkované špičkovou talianskou značkou, ktorá už niekoľko rokov úspešne expanduje aj do sveta. Na značke Carpisa môžeme vidieť pozitívne dôsledky otvorenia trhov a ich značnej globalizácie – vďaka tomu si totiž jej výrobky môžeme zakúpiť aj u nás. Poďme však ešte trochu späť k samotnej histórii tejto značky. Na európskych či svetových trhoch pôsobí od roku 2001 a od tej doby značne zvýšila svoj obrat, odbyt a celkové povedomie o značke. V samotnom Taliansku prevádzkuje spoločnosť vyše 500 obchodov, v zahraničí je to približne stovka, takže počet značkových obchodov Carpisa je vskutku vysoký a dostatočne uspokojuje dopyt zákazníkov. Spoločnosť sa najvýraznejšie špecializuje na oblasť galantérie a spracovania kože, čiže na výrobu rôznych kabeliek, tašiek, či luxusnej batožiny.

Je známa predovšetkým honosným spracovaním, vysokou kvalitou, avšak na druhej strane aj dostupnou cenou. Môže sa jednať o férový obchod pre tých, ktorí hľadajú vysokú kvalitu za príjemné a všeobecne dostupné ceny.