Kabelky Armani

Poznáte vo svojom okolí nejakú módnu maniačku, ktorá miluje predovšetkým kabelky? Tak potom určite viete aký darček by jej urobil najbližší sviatok radosť. No nie sú kabelky ako kabelky. Jasné, že tie lacnejšie má doma asi každá z nás. No potom sú tu aj kabelky, ktoré svojimi cenami niekomu zdvihnú tlak ale srdce nejednej ženy pri pohľade na ne zaplesá. Medzi také ikonické kabelky patria aj tie od Talianskej značky Armani. Jej riaditeľ a tiež kreatívny dizajnér Giorgio Armani predstavuje pre veľa žien obľúbenú svetovú značku s bohatou úspešnou minulosťou, vedenou jedným z najúspešnejších návrhárov celosvetovej módy. Obliecť si alebo nosiť niektorý jeho model znamená tiež vkus, jedinečný štýl. Táto značka je jednou z najbohatších spoločností na celom svete v módnom priemysle. Aj keď pred pár rokmi zažila značka menší útlm, dnes je opäť na výslní.

A vo svojej tvorbe sa drží svojho osvedčeného štýlu. Možno práve preto je čoraz viac obľúbenejšia ako tomu bolo v minulosti. Možno je to práve ich ikonickými kabelkami, ktovie… No isté je, že
tvorba z dielne Giorgia Armaniho sa nedá porovnať s tvorbou žiadneho iného dizajnéra či módnej značky. Naviac, Armaniho modely sú preslávené svojou nositeľnosťou, ktorá je pre zákazníkov taktiež dôležitá. Nesústredí sa iba na nenositeľnú Haute Couture. Najnovšie módne kolekcie pútajú pozornosť predovšetkým doplnkami ako sú topánky, kabelky, šperky a mnoho a mnoho ďalších. Ak by ste si mali vybrať čo i len jedinú kabelku od Armaniho, nechajte sa inšpirovať ich poslednou kolekciou. Na nej dominovali elegantné listové kabelky, ale aj veľké tašky na retiazkových ramienkach, ktoré sú momentálne veľmi v kurze. Farby s príchodom jesene nadobudli zemité odtiene, hnedé ale aj klasickú čiernu. Nijaké výrazné línie a ani tvary, či strihy, túto jeseň dominuje elegancia!