Kabelky Burberry

Možno ste už dlhšie váhali, s kúpu novej kabelky. Alebo ak ste si nejakú v poslednej dobe zaobstarali, bola to jedna z tých lacnejších v ponuke obchodov a butikov, alebo rovno nejakú z výpredaja. Milé dámy, obmedzovať samé seba sa donekonečna nedá. Mali by ste sa zamyslieť nad tým, či si radšej kúpiť jednu poriadnu kabelku aj keď drahšiu, ale takú, ktorá vám aj niekoľko budúcich sezón. Alebo či sa uspokojíte s kupovaním kabelky pomaly každého pol roka. Veď nenadarmo sa hovorí, že kvalitná a luxusná kabelka je ako láska na celý život, vydrží vám večne 🙂 Ak ste už dlho váhali, tak sa rozhodnite a kúpte si nejakú kvalitnú kabelku aj keď drahšiu napríklad takú od módnej značky Burberry. Aj keď vieme, že nie každý má také šťastie, že si môže dovoliť kupovať luxusné kabelky ako na bežiacom páse. A dopĺňať si tak garderóbu doplnkov pomaly každý deň.

Dovoliť si ale aspoň raz v živote kabelku, ktorá stojí jeden priemerný mesačný plat nie je hriech. A tým nie sú ani najnovšie kabelky pre túto sezónu jeseň-zima 2014 od Burberry.

Táto značka sa pýši už tradíciou viac než 150 rokov a obľúbili si ju nielen mnohé celebrity ale aj britská kráľovská rodina. Tak dámy, ktorá z vás chce rovnakú kabelku akou sa pýši vojvodkyňa Kate Middleton? Typický kockovaný vzor tejto značky pozná asi každý. A ak sa rozhodnete práve pre kabelku od tejto značky o typické káro by ste sa nemali pripraviť aj keď samozrejme ich ponuka kabeliek je široká od klasickej čiernej, zlatej až po výrazné farby a netradičné materiály. Stačí si len vybrať. Christopher Bailey, kreatívny riaditeľ Burberry opäť dokázal, že to s módou vie. Na tohtoročnej prehliadke predviedol neobvyklé a štýlové doplnky. Vzali by ste si napríklad dnes v roku 2014 so sebou kamkoľvej ľadvinku, ktorá bola hitom 90. rokov? Asi nie však? A práve jeho tohtoročné kabelky tvarom ľadvinku pripomínajú ale sú tak sofistikované a štýlové, že ich tvar je skôr zaujímavý ako zvláštny.