Tašky cez plece

Ženy majú skutočne niekoľko pre nich dôležitých mánií 🙂 Medzi tú najvýraznejšiu patrí asi nakupovanie. No nie akékoľvek. Najčastejšie ide o nákupy oblečenia, obuvi a rôznych módnych doplnkov. Práve nastáva jeseň a to je obdobie kedy sa s novými módnymi trendmi akoby vrece roztrhlo. Takže u nás už nastupuje sezóna jeseň-zima 2014 zatiaľ čo módne domy predstavujú kolekcie na budúcoročnú jar a leto. Ale sústreďme sa ešte na sezónu, ktorá sa nás aktuálne týka. Jasné, že nie každá žena si môže dovoliť každú sezónu podľa najnovších módnych diktátov meniť svoj šatník. Ale nie práve vždy musíme ísť tou najťažšou cestou. Jednoducho stačí ak si zakúpite pár top kúskov a rozhodne nestratíte prehľad a nebudete menej trendová. Počas tejto sezóny sa rozhodne nezaobídete bez pleteného kardiganu a kabelky alebo tašky cez plece.

Každá znalkyňa módy predsa vie, že vybrať si tú správnu a aj dokonalú kabelku je rovnako dôležité, ako doladiť do dokonalosti svoj outfit a štýlové líčenie. Kabelka podtrhne čaro vášho oblečenia v priemernom dave vás urobí neprehliadnuteľnou. A ako čo najdokonalejšie nosiť kabelku, no najmä tie s popruhom? Jednoducho si ju doslova hoďte cez rameno 🙂
Tieto kabelky sú aktuálne veľmi moderné a okúzľujúce. Vyzerajú štýlovo ale sú aj veľmi praktické a dobre sa nosia. Nejednu ženu bolí ruka zo stáleho nosenia kabelky na predlaktí. Pritom takto držať kabelku, to sa už dávno nenosí. A nemusíte sa báť, že tieto kabelky vyzerajú takpovediac “na jedno kopyto”. Vyberať si môžete medzi vintage kabelkami aj medzi kabelkami obdĺžnikových tvarov, ktoré pridajú vám aj vášmu celkovému outfitu vyhradený štýl. Moderné sú kabelky s retiazkovým remienkom. Čo sa veľkostí týka, voľte kabelky menšie alebo stredné. Naopak dobre urobíte, ak zabudnete na maxi kabelky cez rameno. A rozhodne sa nebojte ani farieb, už dávno neplatí, že kabelka má ladiť s topánkami farebne, alebo, že pekná kabelka je iba čierna.